Nie zalogowany...   Zaloguj się   lubZarejestruj się!
Prototyp.pl - Subskrybuj kanał RSS Nowe wyroby w Prototyp.pl
Subskrybuj kanał RSS
Jesteś tutaj:  Strona główna   /  galeria bibliograf   /  Komplet z kwiatkami
Komplet z kwiatkami
Komplet z kwiatkami
Komplet z kwiatkami Komplet z kwiatkami Komplet z kwiatkami

Pełny opis wyrobu

Przedstawiam Państwu piękny komplet naszyjnika z kolczykami wykonany ze srebra próby 925 (sygnatura jest wygrawerowana) oraz kryształów Swarovskiego w kolorze Light Rosew kształcie drobnych kwiatków.

Kolczyki zawieszone na srebrnych biglach mają całkowitą długość 7 cm, składają się ze srebrnego łańcuszka i kryształków o średnicy 12 mm. Są stosunkowo lekkie, cudownie załamują światło tworząc barwne, rozmigotane refleksy, czego zdjęcie niestety w żaden sposób nie oddaje. Ich delikatna, klasyczna forma nadaje wdzięku, wysmukla i rozjaśnia twarz.

Naszyjnik wykonałam z srebrnego łańcuszka o długości 50 cm, jednak rzeczywista długość naszyjnika jest mniejsza i regulowana przez dostosowanie długości wiszącego łańcuszka pomiędzy srebrnym serduszkiem (średnicy ok. 15 mm) i kamieniem (o średnicy 14 mm, a więc delikatnie większej niż kryształki przy kolczykach). Naszyjnik zapinany jest zapięciem typu federing umieszczonym z przodu przy serduszku, przez które przewleczony jest łańcuszek. Takie rozwiązanie jest niebanalne, dodaje stylu każdej kreacji i wyróżnia się na tle innych, standartowych ozdób. Jednocześnie wielkości serduszka i kwiatka są tak dobrane, że kryształek nie ma możliwości się wysunąć.

Dzięki zastosowaniu srebra wysokiej próby wyrób nie wywołuje uczuleń i cudownie się prezentuje.

Na zamówienie istnieje możliwość wykonania w innej wyrsji kolorystycznej lub skrócenia łańcuszka.

Polecam!

Przeznaczenie Przeznaczenie: ,
Metki wyrobu Metki wyrobu: , , , , , , ,
Materiał wyrobu Materiał wyrobu: , ,
Kolory Kolory wyrobu: ,